Ocieplanie poddaszy pianką poliuretanową

1 kwietnia 2018

ocieplanie pianką poliuretanowąOcieplając poddasze pianą poliuretanową możemy stworzyć ciche i ciepłe miejsce. Pianka jest produktem ekologicznym, co daje nam pewność, że w każdym pomieszczeniu w którym zostanie ona zastosowana panuje zdrowe oraz czyste powietrze; nie trzeba obawiać się tutaj jakichkolwiek zanieczyszczeń, alergenów czy drobnoustrojów.

W piance nie są stosowane freony, które mogą być groźne dla warstwy ozonowej naszej planety. Nie stosuje się w niej również jakichkolwiek substancji rakotwórczych czy rzeczy groźnych dla alergików. Dzięki wykonaniu rzeczywiście szczelnej izolacji do wnętrza nie przenosi się żaden hałas z zewnątrz. Wykonanie odpowiedniej izolacji poddasza jest rzeczą niesamowicie ważną, z czego większość z nas na pewno zdaje sobie sprawę; ciepłe powietrze zawsze płynie z dolnych partii budynku w górę. Zastosowana na poddaszu piana dokładnie przywiera do całej konstrukcji, znacznie zwiększając następnie swoją objętość i wypełniając wszystkie, nawet te trudno dostępne szczeliny.

Tak powstała warstwa jest bardzo jednolita i skutecznie może chronić budynek przed nadmierną utratą temperatury. W przypadku nieodpowiednio wykonanej izolacji poddasza ciepłe powietrze może uciekać przez liczne szczeliny, co prowadzi do znacznych kosztów utrzymania takiego budynku; we wnętrzu zaczyna również powstawać pleśń. Wszystkie te zjawiska są możliwe do uniknięcia właśnie dzięki natryskowi miękkiej pianki – nie tylko doskonale izoluje ona pomieszczenie ale również skutecznie absorbuje w nim całą wilgoć. Warto pamiętać o tym, że prawidłowo wykonana izolacja dachu w danym pomieszczeniu pozwala na zmniejszenie kosztów ogrzewania nawet o połowę. Tecnopol TECNOFOAM G-2008 to pianka poliuretanowa posiadająca mnóstwo zalet pozwalających uznać ją za naprawdę rewelacyjny materiał wykończeniowy.

Ocieplanie poddasza piankąKażdy klient nawiązujący z nami współpracę może liczyć na liczne korzyści; zawsze dbamy o najwyższy poziom wykonywanych przez nas prac i dbamy o to, aby ich efekty były jak najbardziej zadowalające. Posiadamy również wysokie doświadczenie w wykonywaniu takich zleceń. Stosowana przez nas pianka poliuretanowa ecnopol TECNOFOAM G-2008 bardzo dobrze wypełnia każdą szczelinę w izolowanej przez siebie przegrodzie. Jest ona bardzo trwała i przez długie lata całkowicie niweluje problem gromadzącej się wilgoci. Nasza pianka cieszy się także sporym uznaniem wśród inwestorów – ma do zaoferowania nie tylko praktyczne zalety, ale również i świetny wygląd. Zarówno sam materiał jak i efekty wykonania przez nas izolacji objęte są gwarancją na 20 lat; chcemy w taki sposób pokazać, że jesteśmy w stu procentach pewni wysokiej jakości wszystkich oferowanych przez nas rzeczy. Pianka jest bardzo szczelna; z jednej strony w okresie zimowym zabezpiecza przed utratą ciepła, a latem zapobiega nadmiernej utracie ciepła.

Ocieplanie poddaszy Myślenice

Zdecydowanie się na nią jest ponadto świetną inwestycją która pozwoli na zmniejszenie kosztów ogrzewania domu nawet o połowę. Same właściwości takiej pianki sprawiają, że świetnie sprawdza się ona w każdym miejscu; jest lekka, skutecznie przepuszcza parę wodną i odznacza się ogromną trwałością. Ponadto korzystanie z nie jest w pełni bezpieczne, bowiem nie zawiera ona jakichkolwiek groźnych dla ludzkiego zdrowia substancji. Skorzystanie z takiej pianki pod każdym możliwym względem jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla każdego, komu zależy na faktycznie dobrej izolacji poddasza. Ponadto może ona być zaaplikowana na praktycznie każdym podłożu.